KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099165
nr 1209 9165
Barbara Stenman
(f. 1955), Sverige
Oljemålning, "Midnight". Signerad, daterad. Akryl på duk, 190x80 cm
Barbara Stenman, svensk-polsk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 20:59:59
700 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)